Wiedza i doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży ciepłowniczej i chłodniczej.

Do naszych realizacji należą obiekty mieszkalne jednorodzinne, wielorodzinne, usługowe, hotelowe oraz przemysłowe. Udzielamy bezpłatnie wszelkich informacji i porad związanych z budową i eksploatacją pomp ciepła. Posiadane wieloletnie doświadczenie branżowe pozwala nam odpowiedzieć na każde nurtujące Państwa pytanie.

Solidna gwarancja

Na wszystkie produkty udzielamy 2 letniej gwarancji.

Na wszystkie produkty udzielamy 2 letniej gwarancji. Nasi serwisanci posiadają uprawnienia chłodnicze, oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w systemach wysokociśnieniowych oraz automatyce przemysłowej. W sytuacjach, gdy naprawa urządzenia nie jest możliwa wymieniamy każde urządzenie na nowe.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Pompy ciepła nie wymagają instalowania kominów, przyłączy gazowych, oraz zbiorników na gaz i olej.

Należą do najbezpieczniejszych urządzeń grzewczych dla obiektów mieszkalnych. Wytrzymałość pomp ciepła szacuje sie na ok. 30-40 lat.

Tylko u nas dopłata do solarów 45% !!!

Ilość surowców energetycznych jest ograniczona, a w dobie wciąż rosnących kosztów wytworzenia energii cieplnej niezbędne staje się sięganie do źródeł energii odnawialnej.

Słońce jest największym źródłem nieograniczonej, darmowej i ekologicznej energii. Dzięki niemu systemy ogrzewania słonecznego z kolektorami próżniowymi i płaskimi znajdują swoje szerokie zastosowanie. Systemy solarne pracują bezobsługowo przez wiele lat. Są wykorzystywane do produkcji ciepłej wody oraz do wspomagania ogrzewania podłogowego, ściennego i grzejnikowego.

Odnawialna energia słoneczna przyczynia się dzięki takiemu rozwiązaniu do znacznego zwiększenia oszczędności. Istotny jest również fakt, że system solarny może być stosowany do obniżenia kosztów eksploatacji pomp ciepła, zmniejszając zużycie prądu.

Jak wyglądają panele słoneczne

Ogniwa fotowoltaiczne

Decydując się na ogniwa fotowoltaiczne naszej firmy mogą Państwo wybrać 3 systemy pracy:

Produkcja prądu na sprzedaż

Ogrzewanie domu za darmo w systemie z pompą ciepła

Darmowy prąd w Twoim domu

Jak wyglądają ogniwa fotowoltaiczne do produkcji prądu

youtube
exotherm.com.pl